Myjnia ultradźwiękowa UMD 642 została zaprojektowana jako wszechstronne urządzenie, o niewielkich wymiarach, do wstępnego czyszczenia narzędzi, dające możliwość zarówno mycia ręcznego jak i ultradźwiękowego. To sprawia, że UMD 642 stanowi znakomite uzupełnienie wstępnej obróbki narzędzi w całej technologii centralnych sterylizatorni.

Myjnia UMD 642 wyposażona jest w baterię z mieszaczem wraz z wyciąganą wylewką. Dla zwiększenia użyteczności myjni, została ona wyposażona w pistolet natryskowy z kompletem 6 wymiennych końcówek. Jeżeli myjnia UMD 642 zostanie podłączona do instalacji sprężonego powietrza pistolet może również zostać wykorzystany do suszenia sprężonym powietrzem.

Bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze panel sterowania umożliwia zaprogramowanie temperatury kąpieli, czasu mycia oraz wybór trybu pracy ultradźwięków (impulsowy lub ciągły). Wyświetlacz w części ultradźwiękowej pozwala na łatwą kontrolę aktualnej temperatury kąpieli myjącej oraz czasu pozostałego do jej zakończenia.

Wymiary komory
– szerokość 600 mm
– wysokość 400 mm
– głębokość 250 mm
Wymiary gabarytowe
– szerokość 1400 mm
– wysokość 850 mm
– głębokość 600 mm
Częstotliwość pracy generatora 40 kHz
Zakres temperatur 20 – 80°C
Regulacji czasu pracy 0 – 99 min
Moc ultradźwięków 1 kW
Moc grzewcza 1,6 kW
Zasilanie elektryczne 230 V, 50 Hz
Waga 85 kg
Menu