Meble produkowane przez SMS wykonane są ze stali nierdzewnej, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również wieloletnią trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów w następujących kategoriach:

  • stoły
  • transport
  • przechowywanie
  • umywalki chirurgiczne
  • wyposażenie dodatkowe

Stoły stanowią podstawową powierzchnię do pracy, dlatego oferujemy szeroki wybór stołów do różnych zastosowań.

Stoły robocze dostępne są w dwóch wysokościach przystosowanych do pracy w pozycji siedzącej i stojącej. Mamy świadomość, że meble stawiane są do istniejących pomieszczeń, które najczęściej są już częściowo umeblowane. By ułatwić naszym klientom zagospodarowanie przestrzeni oferujemy stoły w trzech szerokościach i długościach od 60 do 200 cm. Dostępne jest również wyposażenie dodatkowe w postaci półek, szafek czy nadstawek.

Stoły zlewozmywakowe dostępne są w jednej wysokości, przystosowane do pracy na stojąco. Duży wybór długości blatów i konfiguracji z jedną, dwoma lub trzema komorami sprawia, że możemy idealnie dopasować stół zlewozmywakowy do przeznaczonej dla niego przestrzeni oraz potrzeb.

Proponujemy również stoły specjalne dedykowane do konkretnych prac. Na przykład stanowisko do pakietowania, które stanowi bardzo rozbudowaną wersję stołu roboczego. Konstrukcja ta umożliwia ustawienie zgrzewarki, zamocowanie dystrybutora rękawów i powieszenia koszy, czyli wszystkiego co jest potrzebne do przygotowywania pakietów do sterylizacji. Wyposażenie dodatkowe pozwala na zwiększenie funkcjonalności tego stanowiska.

Stół podświetlany jest kolejnym stołem specjalnym. Podświetlana matowa, hartowana szyba na środku stołu czyni go niezastąpionym narzędziem do przeglądania, sortowania i składania bielizny chirurgicznej oraz innych materiałów. Jeśli potrzeba większej przestrzeni robaczej stół ten może być łączony z innymi stołami.

Menu