Jesteś tutaj:  / Strona główna / Produkty / Sterylizatory parowe

STERYLIZATORY PAROWESterylizator poziomy AS 366, pojemność 150 litrów (2 STU)

Sterylizator AS 366 jest przeznaczony do sterylizacji parą wodną narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej, materiałów opatrunkowych, wyrobów gumowych, naczyń metalowych i z tworzyw sztucznych, szkła, płynów infuzyjnych, posiewów i pożywek mikrobiologicznych. Znajduje zastosowanie w szpitalach, klinikach, ambulatoriach, aptekach, laboratoriach itp.


Sterylizatory poziome AS 44, pojemność 100 i 150 litrów

Sterylizatory z serii AS 44 są przeznaczone do sterylizacji parą wodną narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej, materiałów opatrunkowych, wyrobów gumowych, naczyń metalowych i z tworzyw sztucznych, szkła, płynów infuzyjnych, posiewów i pożywek mikrobiologicznych. Znajdują zastosowanie w szpitalach, klinikach, ambulatoriach, aptekach, laboratoriach itp.


Sterylizatory poziome AS 66, pojemność 300, 400, 600, 700 i 800 litrów oraz wersje specjalne

Sterylizatory z serii AS 66 są przeznaczone do sterylizacji parą wodną narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej, materiałów opatrunkowych, wyrobów gumowych, naczyń metalowych i z tworzyw sztucznych oraz szkła. Wykorzystywane są głownie w szpitalach (centralne sterylizatornie, sterylizatornie podręczne na blokach operacyjnych, kuchnie, pralnie). Dzięki możliwości dodatkowego wyposażenia w programy do sterylizacji płynów infuzyjnych, posiewów i pożywek mikrobiologicznych sterylizatory AS 66 mogą być stosowane w różnego typu laboratoriach oraz w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym. Wykonania specjalne obejmują sterylizatory z systemem szybkiego schładzania.


Sterylizator poziomy AS 6918 o pojemności 1170 l

Sterylizator AS 6918 jest przeznaczony do sterylizacji parą wodną wyrobów gumowych, metalowych, szklanych i z tworzyw sztucznych. Wyposażony jest w program do sterylizacji płynów infuzyjnych, posiewów i pożywek mikrobiologicznych dzięki czemu jest stosowany w różnego typu laboratoriach oraz w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym.

 


SMS Sp. z o.o.
ul. Adamowicza 8
05-530 Góra Kalwaria
tel. (22) 843 27 61
fax (22) 843 28 81
e-mail: sms@sms.com.pl

© SMS sp. z o.o.  /  www.sms.com.pl Projekt i wykonanie VEGA Internet Studio