Jesteś tutaj:  / Strona główna / Produkty / Sterylizatory parowe

STERYLIZATORY PAROWE


Sterylizator stołowy STING, pojemność 23 litry

Sterylizator STING to w pełni automatyczny sterylizator parowy z systemem próżniowym, zaprojektowany do sterylizacji materiałów opakowanych, nieopakowanych, litych oraz porowatych


Sterylizator poziomy AZTECA, pojemność 90 litrów

Sterylizator AZTECA jest przeznaczony do sterylizacji narzędzi medycznych, bielizny operacyjnej, materiałów opatrunkowych, wyrobów gumowych oraz naczyń metalowych i z tworzyw sztucznych. Znajduje szerokie zastosowanie w szpitalach, klinikach, ambulatoriach, aptekach itp.
Sterylizator poziomy AS 366, pojemność 150 litrów (2 STE)

Sterylizator AS 366 jest przeznaczony do sterylizacji parą wodną narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej, materiałów opatrunkowych, wyrobów gumowych, naczyń metalowych i z tworzyw sztucznych, szkła, płynów infuzyjnych, posiewów i pożywek mikrobiologicznych. Znajduje zastosowanie w szpitalach, klinikach, ambulatoriach, aptekach, laboratoriach itp.

Sterylizatory poziome AS 44, pojemność 100 i 150 litrów

Sterylizatory z serii AS 44 są przeznaczone do sterylizacji parą wodną narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej, materiałów opatrunkowych, wyrobów gumowych, naczyń metalowych i z tworzyw sztucznych, szkła, płynów infuzyjnych, posiewów i pożywek mikrobiologicznych. Znajdują zastosowanie w szpitalach, klinikach, ambulatoriach, aptekach, laboratoriach itp.


Sterylizatory poziome AS 66, pojemność 300, 400, 600 i 800 litrów oraz wersje specjalne

Sterylizatory z serii AS 66 są przeznaczone do sterylizacji parą wodną narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej, materiałów opatrunkowych, wyrobów gumowych, naczyń metalowych i z tworzyw sztucznych oraz szkła. Wykorzystywane są głownie w szpitalach (centralne sterylizatornie, sterylizatornie podręczne na blokach operacyjnych, kuchnie, pralnie). Dzięki możliwości dodatkowego wyposażenia w programy do sterylizacji płynów infuzyjnych, posiewów i pożywek mikrobiologicznych sterylizatory AS 66 mogą być stosowane w różnego typu laboratoriach oraz w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym. Wykonania specjalne obejmują sterylizatory z systemem szybkiego schładzania.

 


SMS sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 8
02-673 Warszawa

tel. (0-22) 843 27 61
fax (0-22) 843 28 81

e-mail: sms@sms.com.pl

© SMS sp. z o.o.  /  www.sms.com.pl Projekt i wykonanie VEGA Internet Studio