Jesteś tutaj:  / Strona główna / Kontakt

 

KONTAKT

Prezes Zarządu

Bogdan Dąbrowski
tel. (0-22) 843 27 61
e-mail: sms@sms.com.pl

Sekretariat

tel. (0-22) 843 27 61
fax (0-22) 843 28 81
e-mail: sms@sms.com.pl

Dział Marketingu

Krzysztof Zygert
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 134
tel. kom. 0 696 613 585
e-mail: krzysztof.zygert@sms.com.pl

Piotr Gembarowski
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 135
tel. kom. 0 602 572 115
e-mail: piotr.gembarowski@sms.com.pl

Piotr Olejarczyk
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 133
tel. kom. 0 602 498 228
e-mail: piotr.olejarczyk@sms.com.pl

Dział Sprzedaży

Aneta Papierowska
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 106
tel. kom. 0 600 871 490
e-mail: aneta.papierowska@sms.com.pl

Sklep

Krzysztof Kołecki
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 150
e-mail: sprzedaz@sms.com.pl

Serwis

Andrzej Surowy
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 140
tel. kom. 0 604 209 228
e-mail: andrzej.surowy@sms.com.pl

Dział Zaopatrzenia

Andrzej Wiewiór
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 132
tel. kom. 0 602 395 358
e-mail: andrzej.wiewior@sms.com.pl

Krzysztof Jonio
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 131
tel. kom. 0 600 374 122
e-mail: krzysztof.jonio@sms.com.pl

Dział Konstrukcyjny

Janusz Morawski  Pełnomocnik ds. Jakości
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 127
e-mail: janusz.morawski@sms.com.pl

Włodzimierz Żmijewski
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 124
e-mail: wlodek.zmijewski@sms.com.pl

Dział Technologiczny

Kazimierz Fabijański
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 122
e-mail: kazimierz.fabijanski@sms.com.pl

Dział Kontroli Jakości

Mieczysław Kolmaga
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 142

Szef Produkcji

Zenon Joachimiak
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 145, 245
e-mail: zenon.joachimiak@sms.com.pl

Główny Mechanik

Grzegorz Jeznacki
tel. (0-22) 843 27 61 wew. 128, 228
e-mail: grzegorz.jeznacki@sms.com.pl
 

 


Spółdzielnia
Mechaników SMS

ul. Konstruktorska 8
02-673 Warszawa

tel. (0-22) 843 27 61
fax (0-22) 843 28 81

e-mail: sms@sms.com.pl

© Spółdzielnia Mechaników SMS  /  www.sms.com.pl Projekt i wykonanie VEGA Internet Studio